.

.

Ново светло 1: радио контрола Chevy Silverado камион, црвена црна боја

Ново светло 1: радио контрола Chevy Silverado камион, црвена црна боја

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Подигнати и тркалаат на големи тркала и гуми, овие камиони Chevy Silverado R/C се подготвени за крстарење. Одликувајќи се со пролетна суспензија, усогласување на тркалото, смел графички стил и екстремни детали, изгледа исто толку добро на полицата како и на улицата. Вклучени се сите потребни батерии. Одете! Ново светло 1 : 10 радио контрола Chevy Silverado Truck, црвена/црна : Подигната и тркалање на големи тркала и гуми. Пролетната суспензија, усогласувањето на тркалата, задебелен графички стил и екстремни детали. Потребна е една батерија од 9,6 V и 2 батерии АА (вклучени).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата