.

.

Ornон уникатен палто чорап

Ornон уникатен палто чорап

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Оригиналниот чорап за лизгање-повеќе од 40 години и сè уште оди силно. Астронаутите ги носеа на шатл -мисии и на меѓународната вселенска станица! Колку е кул тоа? Направени од одржливи, природни влакна на сите временски услови, тие се совршени за застој на замрзнат викенд, или само се обидуваат околу подлогата во текот на целата година. Единствениот ѓон на Suede го прави идеален за газење на подови од дрвени предмети или брз тром за да ја зграби поштата. Удобност надвор од овој свет? Се обложуваш. Затоа што момците од земја како што не заслужувате ништо помалку. Изберете од низа бои и обрасци во стилот на пресврт на сив памук на раг, е 97% памук, 3% Spandexnew Air Dry Imported.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата