.

.

Единствени поволни цени Широк чешел за коса за заби Цела намена за стилизирање чешел пластика

Единствени поволни цени Широк чешел за коса за заби Цела намена за стилизирање чешел пластика

DEN 102.24

Количината на стоката
Това е достапна

Овие не се обичен широк чешел за заби! Нашиот чешел за коса е чешел со добар квалитет. Овој чешел за коса го прави сето тоа од Detangling до Styling исто така - каде и да сакате. Без разлика дали сте длабоко климатизација и ви треба нешто за да го чешлате или само да барате секојдневен чешел што е одлично за секаков вид коса, овој чешел за коса не може да направи ништо лошо. Изградена за да биде преголема, така што чешлањето е удобно, неговите широко распоредени заби достигнуваат до скалпот до без напор да загрозат влажна или сува коса. Отпорни на топлина и заоблени заби не го повредуваат скалпот и ја прават вашата коса допир мазна. Погодно за домашна употреба и употреба на патувања. Единствени поволни цени Широк чешел за коса за заби Цела намена за стилизирање чешел Пластичен материјал : пластика. Големина : 18x5x0.5cm / 7.09 "x1.97" x0.20 "(l*w*h). Вклучен пакет : 1 компјутер чешел за коса . Комбини со сите намени, чешли за туширање. Нежните заоблени заби не му штетат на скалпот додека чешлате и помагаат во намалувањето на опаѓањето на косата. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата