.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 191.68

Количината на стоката
Това е достапна

Аванти добро стокмено : Софистицирана лента со совршена комбинација на мекост, сјај, трим и украси за секој занаетчиски проект. Шиење високи перформанси : Аванти панделки се популарни за шиење и занаетчиски проекти. Findе откриете дека тие се исклучително лесни за употреба, трајни и силни. Повеќе бои : Овие прекрасни сјајни бои додаваат жив стил и изгледаат убаво со опсег од 27 палети на бои. 1,5 "мед портокалова сатенска лента, по двор. Разновиден, издржлив и силен. Материјал : 100% полиестерска ткаенина лента (мазна и анти-брчка).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата