.

.

Премиум кабел, зелен црн

Премиум кабел, зелен црн

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

ABB Premium Series Strings и кабли се изградени со висококвалитетни BCY материјали за јачина и издржливост. За гарантирано е дека имаат нула лази, ротација на PEEP или раздвојување на служба дури и при промена на температурите и условите. АББ Премиум кабел, зелен/црн : од доверливото име на АББ. Кабли со премиум серии. Изграден со висококвалитетни материјали за BCY. Нула лази, ротација на epиркање или раздвојување на сервирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата