.

.

Гима ТВ стои со врати за телевизори до 65

Гима ТВ стои со врати за телевизори до 65

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашиот ТВ -штанд ќе ја осветли вашата дневна соба и ќе биде уредна. Доаѓа со 2 ормани и 2 отворени полици, обезбедувајќи ви голем простор за складирање за вашите различни артикли. Солидните гумени дрвени нозе ја подобруваат стабилноста на овој ТВ -штанд што може да се одржи до 65 '' ТВ. Покрај тоа, има 2 дупки за управување со кабли кои се дизајнирани за лесно хранење со жица. Едноставни линии и жито од дрво го прават нашиот телевизор да изгледа елегантно и класично, што му помага да одговара на друг мебел и декори во вашата дневна соба, спална соба или некаде на друго место. Уживајте во вашето среќно и опуштено време со овој центар за забава. 2 дупки за управување со жицата прават кабли на аудио-видео-опрема уредна и организирана. Металните рачки на орманите придонесуваат за лесно отворање и затворање во вашата дневна употреба. Лесно се чисти со мазна површина и едноставна за склопување со јасни упатства. Карактеристики : Конструиран со цврсти гумени нозе и инженерско дрво, стабилно и издржливо. Table Top може да задржи до 77 фунти или 65 "ТВ и секоја полица е во состојба да поддржува 11 фунти . опремена со 2 ормани и 2 отворени полици, што нуди простран простор за складирање. Боја : сива + црна. Целокупна димензија : 58" (l ) X 15,5 "(w) x 24,5" (ч). Материјал : Инженерско дрво + гума + метал. Нето тежина : 69 фунти. Капацитет на тежина на табелата : 77 фунти . Капацитет на тежина на секој слој : 11 bs. Пакетот вклучува : 1 x ТВ штанд; 1 x настава.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата