.

.

Ping Pong Pro Men -Man's Talkational Polo, до големина 5xl

Ping Pong Pro Men -Man's Talkational Polo, до големина 5xl

DEN 207.68

Количината на стоката
Това е достапна

Овој машко поло поло од Пинг Понг е згодна и разноврсна кошула која работи насекаде од теренот за голф до канцеларијата до следната скара. Направено од мек и дише 100% памук за да ве одржи пријатно, овој поло има забавна шема отпечатена низ целиот свет за да предизвика разговор и да започне забавата. Плакетата со три копчиња обезбедува најразлични опции за носење, додека јаката ја создава таа безвременска поло-силуета. Овој erseyерси Поло има опуштено вклопување за да ласка најразлични типови на тело и е достапен во разновидни стилови. Ping Pong Pro Pro Man's Talkational Polo : 100% памук. Поло маица. Фабрична изработка на Jerseyерси. Сеопфатен печатен образец за разговор. Плакета со три копчиња. Поло јака. Кратки ракави. Директно полите. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, да се отстрани навремено, топлото железо кога е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата