.

.

Gogигогер во боја на бои на Reebok, џогер од руно

Gogигогер во боја на бои на Reebok, џогер од руно

DEN 416.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој џогер од руно од жените од Рибок е совршен да се фрли на тренингот или да лежи дома. Мека, удобна и разноврсна; Нема да сакате да носите ништо друго. Без разлика дали го носите во теретана или работите од дома, оваа атлетска пантолона ќе ве натера да се чувствувате и да изгледате најдобро. Направено од супер меко руно. 60% памук / 40% полиестер. Јогер со целосна должина. Прилагодлива еластична лента за влечење. Две странични џебови што совршено одговараат на мобилниот телефон. Дизајн на блок во боја. Опуштено, засилено вклопување. Лого на Reebok на ногата и марката Reebok на задниот горен колк. Достапно во големина xs-xxxl.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата