.

.

Antec Minuet Microat Slim Case Computer Case Watt Plus Напојување на електрична енергија

Antec Minuet Microat Slim Case Computer Case Watt Plus Напојување на електрична енергија

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Antec Case Piano Black Slimline PC Case Minuet со низок профил 350 Microatx 1x5.25 Надворешно/1x3.5 Надворешно/1x3.5 Внатрешен USB Audio ESATA Black/Silver 80-Plus Овој елегантен мини-Desktop може да се пофали со импресивни перформанси и извонредно профил на Svelte, Совршен, совршен профил, совршен За градителите на системот кои бараат помала шасија. Неговиот тенки стапало и вклучениот заграда му овозможуваат да се вклопи вертикално или хоризонтално во најтесните простори. Со сигурна висока ефикасност 80 PLUS овластено напојување со 350 вати и предни USB, ESATA и аудио порти, Minuet 350 испорачува идеална мешавина на перформанси и погодност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата