.

.

Машка машка ознака без бело ткаени боксер долна облека

Машка машка ознака без бело ткаени боксер долна облека

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овој бел боксер Ханес е мек, удобен боксер со етикета без ознака и истегнување, кадифен лента за половината. Направено од мешавина од памук и полиестер, оваа здивна долна облека ви дава квалитет и удобност што ја сакате од долна облека. Ова е совршен боксер за да ви овозможи да се движите со леснотија во удобност во текот на целиот ден! Comfort Soft Fabric- помека од кога било! . Удобност флексибилна лента за половината. Етикета без ознаки. 55,00% памук, 45,00% полиестер. Без летање со празнини. 6-пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата