.

.

Сет за проширување на двојниот спинер за проширување на црвено-парчиња во Брајтон со 2 парчиња

Сет за проширување на двојниот спинер за проширување на црвено-парчиња во Брајтон со 2 парчиња

DEN 1599.84

Количината на стоката
Това е достапна

Патувајте го светот со американскиот зелен пат Брајтон. Нејзината тешка, но сепак лесна, хардшел гарантира дека вашите работи се заштитени. Останете удобно со мазни спинери и ергономски рачки. Сè се спакува во простран оддел со уредни организатори. Тешко - трајно и лесен хард, ги штити вашите работи каде и да одите. Нежните - лесно се тркалаат на следната дестинација со (8 -тркала) двојни вртења. Пространа - Додадете до 20% повеќе простор со проширен патент. Организирано - спакувајте сè во уредни прегради со делители, ленти и џебови. Ергономско - Патување удобно со рачки за зафат на перница и телескопска, рачка за заклучување. Внатрешни големини : 28 h x 18,5 w x 11 d in. (9 lb.) / 20 h x 14 w x 7,5 d in. (6 lb.). Надворешни големини : 30 h x 18,5 w x 11 d in. (9 lb.) / 22 h x 14 w x 7,5 d in. (6 lb.).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата