.

.

Регулатор на прозорецот за напојување Altus Automotive For - Buick Lesabre Заден лево

Регулатор на прозорецот за напојување Altus Automotive For - Buick Lesabre Заден лево

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power за 2000 - 2005 година Buick Lesabre Зад лево (без мотор за лифт на прозорецот) Регулатори и мотори на прозорецот Altus се произведуваат со врвни делови за квалитет и подобрена ОЕ дизајн за подобрување на доверливоста и издржливоста. Одликувајќи се со OE Plug & Play Wiring Harness (не е потребно спојување). Премиум кабелската обвивка ја елиминира компресијата на кабелот (без стискање). Технологијата за само-подмачкување обезбедува потивка операција и го намалува триењето и абразијата за да го продолжи животот на моторот. Краевите на кабелот со челик, се спротивставуваат на влечењето на влечење. Анти-пинч мотор (каде првично дизајниран од ОЕМ) го намалува ризикот за патниците. Ограничена гаранција за живот . заден лев. Референци 25750519, 740-811. Се вклопува во Изберете : 2000-2005 Buick Lesabre и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата