.

.

Уникатни поволни цени, женски плус големина со низок пораст мек сатен искра, кратка истегната долна облека

Уникатни поволни цени, женски плус големина со низок пораст мек сатен искра, кратка истегната долна облека

DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти. Продолжувајќи со концептот за дизајн на времето, се надеваме дека нашата облека може да ви одговара на разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини што ви овозможуваат пријатно искуство. Направено е од лесен материјал што ќе ве натера да се чувствувате пријатно, што е погодно за секојдневна употреба. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Мешање (во инчи) Големина - Girth на половината хип-ритс 25-26 - 30-32м - 27- 29 - 33-34 L 30-31 - 35-361 X 32-34 - 37-38 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина со низок пораст мек сатен искра, кратка стрижена обвивка за долна облека : 90% најлон 10% спандекс. Линсинг на препоните : 100% памук. Увезени. Миење на рацете. Металик. Сите сезони. Редовно вклопување. Еластична половината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата