.

.

Машка дво-тон не'рѓосувачки челик бод вкрстен приврзок

Машка дво-тон не'рѓосувачки челик бод вкрстен приврзок

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Задебелена и модерна, овој вкрстен приврзок прави големо влијание со полирана конструкција од не'рѓосувачки челик од златен тон и сребрен тон со отсечени отворени акценти. Овој ѓердан доаѓа со 24-инчен ланец на тротоарот што се прицврстува со затворачот на јастог. Машки дво-тон не'рѓосувачки челик бод вкрстен приврзок : Боја : сребро.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата