.

.

Ноќна улица со светла диск 38,00 38,00 Фотографија Уметнички отпечатоци

Ноќна улица со светла диск 38,00 38,00 Фотографија Уметнички отпечатоци

DEN 704.00

Количината на стоката
Това е достапна

Донесете современа апстракција во вашиот дом со оваа метална wallидна уметност во црниот круг. Достапно во неколку големини, оваа ноќна улица со светла метални уметнички дела го прави фокусна точка на секоја просторија или канцеларија. Обвивката со бел сјај обезбедува боите се екстра живописни со светлосен рефлексија. 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот. Вклучени се загради и упатства за монтирање. Вода, оган. HD-алуминиумски панели отпорни на гребење. Лесно се чисти со микрофибер крпа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата