.

.

Сет за женски шорцеви Кетрин Маланддрино, 2 парчиња

Сет за женски шорцеви Кетрин Маланддрино, 2 парчиња

DEN 287.68

Количината на стоката
Това е достапна

Отпаднете го денот во овие прекрасно меки шорцеви од Кетрин Маланддрино. Смешен, еластичен половината носи лесна удобност на овој стил со прилично печатење, така што спиете звучно и стилски. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. 2-парчиња сет вклучува : два пара шорцеви. ФИТ : Опуштено. Подигање : Висок пораст. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Tassel-Tie Drawstring Weist; печатење на сите. 2 парчиња шорцеви поставени за жени од Кетрин Маланддрино.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата