.

.

Luxpaper # 2-насочни коверти, 7 8, светло бело, 50 пакувања

Luxpaper 2-насочни коверти, 7 8, светло бело, 50 пакувања

DEN 127.84

Количината на стоката
Това е достапна

Пликот за дознаки #9 (3 7/8 x 8 7/8) е посебен вид на одговор плик што се користи во прибирање финансиски средства, собирање пари, добротворни цели и црковни донации и десеток, има внатрешен џеб за да држи пари или чек и Ако се отпечати, самиот плик може да се удвои како формулар за нарачка. Големина : 4 1/4 x 8 7/8. Боја : Светло бело. Количина : 50/пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата