.

.

Ман-мавта за лизгање на плажа

Ман-мавта за лизгање на плажа

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овие обични чевли на плажа од Мауи сигурно ќе станат ваш нов пат за враќање и релаксирање. Наменети за удобност и погодност, овие лесни чевли за вклучување имаат меко горно и лесно чувство. Без напор додаток на вашата облека за викенд. Материјал : горниот дел од ткаенината; Ева надворешна плоча. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стилизирање на лизгање; Табулаторот за потпетици. Карактеристики : лесна. Машки лизгачи на плажа од Мауи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата