.

.

Кошула со долг ракав за маж со маж со долг ракав

Кошула со долг ракав за маж со маж со долг ракав

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Canyon Ridge создаде долга ракав со двојно копче Поло кошула која е идеална за фрлање со вашите омилени фармерки или спарување со убава јакна. Поло со долг ракав е совршено парче што треба да го имате во вашата гардероба. Не е премногу обичен и не премногу облечен, може да биде стилизирано да одговара на секоја пригода. Со удобно, јака и манжетни со плеска, армирани раменици, удобност без обележја и странични отвори, овој поло брзо ќе стане парче од вашата гардероба. Направено од мека мешавина од памук со трајно плетено конструкција што ќе издржи повторено миење, оваа кошула е безвременска облека со многу комбинации на бои за избор. Кањон Риџ Голема и висока долга ракав Поло кошула со двојно копче : Плетена измислица засилени раменици странични отвори за плескавици и манжетни со два копчиња за кратки ракави со кратки ракави, таглас удобност 60% памук 40% полиестерска машина што се мие.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата