.

.

5 'круг Едноставно маргарити Шарени лисја Кабин и Ложа Ченил област килим, сина боја

5 'круг Едноставно маргарити Шарени лисја Кабин и Ложа Ченил област килим, сина боја

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Повикајте го вашиот декор со нашата трендовски едноставно Daisy 5 'тркалезни сини разнобојни лисја килим од нашите цели, тиква и собирање колекција. Секој ќе ужива во стилот донесен во вашата кујна или дневна соба со овој дизајн. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата