.

.

Wakeman Fitness Extrents Duss Fonam вежба Мат 72 24 0,5

Wakeman Fitness Extrents Duss Fonam вежба Мат 72 24 0,5

DEN 2559.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Wakeman Fitness Extronge дебела пена Мат е совршен за употреба дома или во салата како фитнес и вежба за вежбање, или каде и да ви треба удобност од тврд кат. Дополнителните густи 1/2 инчи Мат ги перница нозете, 'рбетот, колковите, колената и лактите на тврди подови. Се одликува со лента за носење и лесен дизајн што го олеснува транспортот на душекот од дома во салата. Мат е исто така одличен за кампување, гаражни тротоари, простории за перење и за обезбедување подлога под вреќа за спиење. Кога не е во употреба, душекот може лесно да се тркала за складирање. 1/2 инчи висока густина Ева пена за супериорна површина на удобност на лизгање од едната страна, мазна површина на ременот за пренасочување и лесен дизајн за лесни преноси : црна, сина, сина, greendimensions : 72 инчи (L) x 24 инчи (W) x 0,50 Инч (ж) Уживајте во удобноста и преносливоста со матката „Вакмен јога“.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата