.

.

Плеска маица за летање на женски летови

Плеска маица за летање на женски летови

DEN 324.00

Количината на стоката
Това е достапна

Асови! Snoopy, саканата стрип-лента Beagle, го добива третманот со графички маици со шарен принт. Оваа поп култура ја прави забавна, обична додаток на вашата гардероба и врвови од вашиот изглед-совршен за викендот и вонредните денови со фармерки или шорцеви. Материјал : 65% полиестер/35% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт однапред; заоблен полите. © Кикирики ширум светот ДОО, сите права се задржани. Moitенска маица со Snoopy.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата