.

.

Време и време на кратки ракави со кратки ракави на време и време

Време и време на кратки ракави со кратки ракави на време и време

DEN 826.72

Количината на стоката
Това е достапна

Time and Tru Women's Wocked Fasure е одличен додаток на вашата гардероба со топло време и е совршен за лесни денови. Фустанот се одликува со ракави на ракави кои додаваат елегантен допир, телото на фустанот е нивото со опуштено вклопување, што го прави удобна и разноврсна опција за секоја обична пригода. Нивоа. Флетер ракав. Сметување. Отворен V врат. Должина на коленото. Удобно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата