.

.

Зинус Добар дизајн победник Јустина 11 Фондација Метал душек, кралица

Зинус Добар дизајн победник Јустина 11 Фондација Метал душек, кралица

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Поддршка, цврста и лесна на очите исто така, оваа фондација е вашето едно и направено решение за удобна поддршка на душекот. Одликувајќи се со издржлива челична рамка и цврсти нозе од дрво, оваа стоечка кутија пролет има едноставно, склопување без завртки и доаѓа со сите делови и упатства потребни за брзо поставување. Всушност, тоа е добитник на наградата за добар дизајн за 2019 година за неговиот неспоредлив постојан дизајн, склопување без завртки, издржливост и компактна структура. Рамката го прави спиењето брзо, удобно и дефинитивно удобно. Победник на Зинус Добар дизајн Justina 11 “Фондација Метал Душек, добитник на наградата за добар дизајн на кралицата - Награден од Музејот за архитектура и дизајн во Чикаго Атина во 2019 година за иновативен дизајн и склопување. Лесно собрание, покритие без поштенски патеки - Карактеристики Брзо склопување на завртки За удобно и брзо поставување; куки и еластични јамки го држат капакот на место; сите алатки, делови и упатства вклучени во една паметно испратена кутија. Не е потребна пролет за кутии - Одморете ја вашата меморија за пена, латекс или пролетен душек директно на врвот на врвот Оваа основа за одлична поддршка и продолжен живот на душекот. Повеќе бои и големини-понудени во низа бои и проширени големини за да одговараат на која било големина на просторијата или внатрешноста на домот. Вклучена е петгодишна ограничена гаранција за пет години; Душек се продава одделно. Погледнете го нашиот асортиман на производи од Зинус.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата