.

.

Познати розови жени јуниори се повлекуваат на вратоврската 2-пакет

Познати розови жени јуниори се повлекуваат на вратоврската 2-пакет

DEN 392.00

Количината на стоката
Това е достапна

Барате стилски начин за надградба на вашата гардероба без да ја скршите банката? Не гледајте подалеку од славните розови тексас печатени шорцеви 2-пакувања. Овие шорцеви ви нудат повеќе тресне за вашата кука, со два пара високо квалитетни тексас шорцеви во стилови и бои за привлекување очи. Плус, тие се дизајнирани да ве одржуваат кул и удобни цело лето. Без разлика дали сакате да додадете неколку клучни парчиња во вашата гардероба или само да го ажурирате она што го имате, овие шорцеви сигурно ќе дадат изјава додека даваат голема вредност. Стилизирајте ја вашата гардероба денес со славните розови тексас печатени шорцеви 2-пакувања! Деним краток. Печатен дизајн. 2-пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата