.

.

5 8 W 5 8 H Arlington Endurawall Декоративен 3Д wallиден панел, светло капут бакар

5 8 W 5 8 H Arlington Endurawall Декоративен 3Д wallиден панел, светло капут бакар

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Создадете зачудувачки визуелен ефект за wallsидови и тавани, направете уникатна табла или завршни врати и парчиња мебел со ултра-веразилни PVC 3 D wallидни панели. Тие доаѓаат во плетеница на големини и дизајни, така што идеите за проекти се ограничени само со вашата имагинација. PVC Wallидните панели се лесни, лесни за ракување и можат да се сечат и инсталираат со стандардни алатки за обработка на дрво. Совршен и за внатрешни и надворешни и за станбени и комерцијални апликации. Прецизно вклопување, лесен и лесен за сечење значи лесна инсталација. Брзо се прицврстува со лепило и нокти. Создадете 3Д подигнат ефект за помалку. Издржлив ПВЦ што е водоотпорен и не е лесно забиен. Многу стилови на располагање, создавајќи фокусна точка во секоја просторија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата