.

.

Scrubstar Seasonal Sealsation Solid Active Active V-вратот за чистење на вратот

Scrubstar Seasonal Sealsation Solid Active Active V-вратот за чистење на вратот

DEN 223.36

Количината на стоката
Това е достапна

Формата убаво ја исполнува функцијата со овој активен чистач на вратот со вратот, изработен од пријателска, етичка ткаенина. Совршено за работа Кога сте во движење, овој чиста го има пространи џебови со предни лепени со метални детали за заниткување и корисен џеб за комунални услуги од левата страна за да ги задржи најважните работи. Материјал : 92% рециклиран полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : 1 врв; Појавување на панталони продадени одделно. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : 2 предни џебови за лепенка за слот за моливи, држете ги најважните работи; 1 џеб за комуналнички ракави. Карактеристики : Активен идентификатор на вар од задниот врат; Предни шевови на принцезата; Предни декоративни детали за шиење на јарем; Рефлексивна романист за комунални услуги; двојно игла за вршење на тон на контраст; Кошула полите за леснотија на движење. Topенски чистач на вратот од В-врат од Scrubstar.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата