.

.

Реверзибилен заштитник на мебел за деца со домашни миленици, морнарица сина тросед

Реверзибилен заштитник на мебел за деца со домашни миленици, морнарица сина тросед

DEN 799.36

Количината на стоката
Това е достапна

Отсекогаш сте биле животинско лице. Имате необични златни привлекувачи кои ја шетаат вашата куќа и барем две мачки секогаш се грицкаат на скутот, или, ајде да се соочиме со тастатурата на вашиот компјутер. Иако ги сакате овие мали astsверови со целото свое срце, тоа не значи дека уживате да го имате своето крзно низ целиот мебел. Заштитете го вашиот мебел со овој ватиран капак за лизгање за да ги задржите вашите каучи или столчиња без крзно, отпечатоци од шепа и прашина и нечистотија што животните ги носат со себе. Снимете ја оваа зделка денес! Вашиот мебел ќе ви се заблагодари!. • Направено од 100% полиестер. • Машински пеење. • Лесно се лизга на вашиот мебел за да блокира крзно од миленичиња, мирис и нечистотија. • Едноставно завиткајте над мебелот и безбедни во грбот со ленти за вратоврска. • Достапно во софа, стол или loveубовно седиште. Водич за големина : . Чаир - 65 "x 75,5 ". Loveубовно седиште - 88 "x 75,5 ". Софа - 110 "x 75,5 " Големина : 65 "x 75,5" (165cm x 191cm) одговара на повеќето крилни столчиња долги до 38 ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата