.

.

Goodyear 8V тесен клин завиткан индустриски V-појас, 560 Надвор од обемот

Goodyear 8V тесен клин завиткан индустриски V-појас, 560 Надвор од обемот

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Goodyear Belts разви тесни завиткани V-појаси кои нудат врвни перформанси, обезбедувајќи долг животен век. Вратете ја ефикасноста на системот за погон на ременот со инсталирање на нов појас Goodyear. Покривање отпорен на триење на долг живот; Статичко и отпорно нафта. Висока затегнати жици на затегнување дизајнирани за минимално распаѓање на напнатоста и ниско одржување. Гума за компресија на CR.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата