.

.

LR HOME Традиционална дрвена густина на влакна за мировна табла Мир

LR HOME Традиционална дрвена густина на влакна за мировна табла Мир

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Домот на LR може магијата и возбудливоста на сезоната да заблескаат светло со овој сет од 4 традиционални дрвени украси во форма на bellвонче. Секој украс е рачно изработен на издржлив MDF на костен и има полесни тен, мировни акценти на маслиново гранка на нејзиниот фронт. Вклучен со секој украс за лесен украс Сподели празник радост на вашата елка, закачете над камин, користете го како декорација на вратите или споделете со семејството и пријателите LR Home MDF (табла со влакна со средна густина). Рачно изработено во Индија. Вклучува сет од 4 украси и висечка низа. Идеално парче за акцент на празник за да го поврзете Божиќниот декор заедно . Забележете : Сликите може да варираат во зависност од резолуцијата на екранот . место чисто.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата