.

.

Бостон црвена толку голема обвивка за гуми

Бостон црвена толку голема обвивка за гуми

DEN 1057.12

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете му на вашиот тим гордоста со оваа голема обвивка за гуми од Фремонт Умира. Смело прикажете го омиленото лого на тимот НФЛ. Лизга над постојната резервна гума за да обезбеди дополнителна заштита и покажете ја поддршката на вашиот вентилатор. Конструиран од винил со тежок мерач. Официјално лиценцирана од лигата. Безбедно се вклопува во еластичниот град. Вклопува гуми до 32 "x 11. " украсени со целосна лого на тимот во боја . Официјално лиценциран во лигата. Безбедно се вклопува во текот на постојната резервна гума со еластичен кабел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата