.

.

Филтри за филтер за воздух, 8- 1- внатре.

Филтри за филтер за воздух, 8- 1- внатре.

DEN 234.88

Количината на стоката
Това е достапна

Филтер за воздух, Тип на филтер за воздух - Автомобилски мотор филтер за воздух, панел за дизајн на филтрирање на воздухот, само елемент - Автомобилски филтри бр, висина 1 13/32 во, ширина 8 15/32 во, должина 11 29/32 Тип на филтер за инфекција Дизајн на филтер за филтрирање на воздухот : Само панел - Автомобилски филтри : No Height : 1 13/32 In Width : 8 15/32 Inl Length : 11 29/32 иницијатива : Air Filter Description/Special Castices : Panel Air Element Shop by : ограничено време на должина (директно Wireway) : 11 29/32 Во типот на артикалот : филтер за воздух. Бренд : Филтри на Baldwin. Број на дел од производителот : PA4312. Одговара Изберете : 2003-2005 SATURN ION 4 CYL 2.2 L и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата