.

.

Соединенија Кингс 3Д Goosh Heartz 3lb лигите за лигите со очила

Соединенија Кингс 3Д Goosh Heartz 3lb лигите за лигите со очила

DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна

Новиот 3 D Goosh Heartz од Compound Kings ќе ви го донесе лигите во нови димензии како никогаш порано! Кофата од три фунти на лигите ќе се појави и ќе пукне веднаш пред очите! Облечени со светкави сјајни срца и искри! Секоја корпа доаѓа со пар вистинска 3Д стакло дизајнирана специјално за да го донесе вашиот 3 D лигите во живот! Додава нов и забавен пресврт на традиционалното слабеење. 3 D Goosh Heartz е достапен во црвена и сина боја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата