.

.

Milwaukee 1, lb. Capital Capital Dual рачен камион

Milwaukee 1, lb. Capital Capital Dual рачен камион

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Тешката должност 1,25 "Цевките даваат дополнителна јачина и издржливост 10" гуми за докажување на пункција што никогаш не одат рамно. Капацитет на оптоварување од 1000 lb. Тубуларно скалилки алпинисти нагоре и надолу по скалите со леснотија. Поголемата плоча од 18 "пети помага при гломазни товари.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата