.

.

Colgate Hydris сува уста за уста и суво паста за паста за заби

Colgate Hydris сува уста за уста и суво паста за паста за заби

DEN 161.92

Количината на стоката
Това е достапна

Colgate Hydris сува уста миење на устата Орално плакнење и суво уста за заби обезбедува хидрантна удобност за страдаат од суви уста. Хидрис го навлажнува и подобрува хидрираното чувство во устата за да ја ослободи сувоста и го чисти и освежува лошиот здив со смирувачка формула и вкус на хидраминт. Помогнете да ја олесните сувата уста со миење на устата и паста за заби - од Колгејт, брендот #1 препорача бренд за орална нега. 1 суво миење на устата на устата (16,9 течноста за унца, 5 мл) и 1 сува уста за заби (4,2 унца). Овозможува олеснување на сувото уста до 4 часа. Чисти и освежува лош здив. Вклучува состојки богати со влага. Смирувачка формула со вкус на хидраминт.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата