.

.

Борба против спортот се бори со црвено сино бело

Борба против спортот се бори со црвено сино бело

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Кабелот за цртање на половината обезбедува привлечен и удобно вклопување. Шест инчни парчиња нозе и панели за истегнување и INSEAM нудат зголемена подвижност. Полиестерската измислица ја издржува строгоста на обука и конкуренција. Достапно во различни живописни комбинации на бои. Борба против спортска борба MMA Boardshorts : Chripper на половината за влечење што обезбедува прицврстено и удобно вклопување. 6 "парчиња нозе и панели за истегнување и инсим за зголемена подвижност. Полиестерска измислица за да издржи на строгоста на обука и конкуренција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата