.

.

Bralettion за женски лажички за лажици

Bralettion за женски лажички за лажици

DEN 239.04

Количината на стоката
Това е достапна

Непречено, беспрекорно, секси тоа е едноставно. Секси е. Тоа си ти. Оваа Bralette на лажичка за лажици на девојчињата, стил MBW107 е толку мазен што исчезнува под облеката, но не мора да ја скриете. Должината на земјоделските култури и лажицата деколте го прават овој безжичен градник разноврсна опција за гардероба како или горниот или долниот слој. Исто така, ќе го сакате удобниот, но симпатичен ребрести под-лента, дизајниран да остане на место и да карпи лого со низок клуч М. Не само што е жица, туку е лесно и исклучено - благодарение на дизајнот на пуловер. Изработена од мека ткаенина и има широки ленти за удобност - ќе сакате да го носите ова на повторување. Maidenform : Затоа што не би избрале градник што е сигурен како што сте? Во основа секси-ултра-ласкави интимни решенија за секое тело . Нема шоу-Беспрекорна ткаенина што се движи со вас и го прави овој градник еден од вашите омилени уште од самиот почеток . Еве го лажичката-лажичка деколте за да ви даде можност да го носите градник како горен или долен слој . ох, да, тоа е безжичен - зошто да се плеткаш со жици кога не ти требаат?. Кул детали-Поддршка со ребрести под-ленти што има лого со низок клуч, вкоренето М на центарот на предниот дел . Лесноста на пулвер-широки, удобни ленти и лесен и лесен дизајн на пуловер . Студената миење-Maiden Form препорачува машина за перење на оваа безжична Блалета во ладна вода.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата