.

.

Беркли Дредгер риболов, HD жолт перч, Оз

Беркли Дредгер риболов, HD жолт перч, Оз

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Риба со мами дизајниран од светски инженери за мамки и легенда и експерт за тврда мамка, Дејвид Фритс со Беркли Дредгер. Овој сонуван тврд мамка ја доловува суштината и дејството на уметнички рачно изработени дрвени мамки во синтетички дизајн, испорачувајќи ја точност и издржливост. Со избалансирана конструкција што фрла директно и далеку, оваа риболов мамка е постојано подготвена да истече од пакетот без да се прилагоди. Достапно во најразлични врвни бои за да ви помогне да одговарате на отворот, тоа е неодоливо за грабливи риби и идеално за видови на длабоки риби. Во Беркли, нашиот процес им дава на риболовците алатки и самодоверба да фатат повеќе риби. Неуспехот да се фати риба е она што нè мотивира да продолжиме со риболов, да продолжиме да учиме и да сфаќаме начини да ги направиме сите наши производи најдобри на пазарот. Поради оваа обврска можеме самоуверено да кажеме - ние ја направивме науката. Сега ја фаќате рибата. Беркли Дредгер слатководни врнежи од вода : Про дизајниран од легендата и експерт за хард мамки, Дејвид Фритс, Беркли Дредгер за риболов се градат за постојани перформанси . Привлечен акција : Одликувајќи со уникатен дизајн на телото и пондерирана сметка, овие мамки за чудаци нуркаат длабоко за да останат во зоната на штрајк подолго. Со бавен пораст на паузата, мамките предизвикуваат каснувања од сите видови на игри . остри и витко фузија19 куки : опремени со лепливи остри фузиони19 куки за лесно пенетрација и одлична способност за држење дури и во најтешките борби . Трајни и точни : Фаќање на Суштината и дејството на уметнички стокмените дрвени мамки, овој синтетички чудак испорачува прецизност и издржливост со секоја екипа. Намалување е лесно да се врти за помалку замор за време на риболов . Спецификации на производот : Мамена големина : 1/2 ул, 2 1/4in 6 см. Боја : HD жолт перч. Длабочина на пливање : 9’11,5 '2,7м-3,5м. Големина на кука : 6. Број на куки : 2 . Премиум Избор на боја : За да одговара на отворот, има различни висококвалитетни боички плочки за појавување и рибите од риби се постојано подготвени да го снема пакетот без да се прилагодиме . Нашата приказна : Приказната за Беркли вклучува напорна работа и истрага што доведе до очекуван успех. Истражувањето и развојот што влегува во нашите производи резултира во иновативна опрема за риболов со една цел : да ви помогне да фатите повеќе риби.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата