.

.

Ramen Express Chicken Alice Ramen Noodle by Chef Woo, Vegan, Halal, Kosher, Oz

Ramen Express Chicken Alice Ramen Noodle by Chef Woo, Vegan, Halal, Kosher, Oz

DEN 512.00

Количината на стоката
Това е достапна

Вегниња на зеленчук за lубител на рамен .. Рамен експрес е за погодност што не го загрозува квалитетот. Затоа сме сериозни во тоа да го одржуваме реално и да не додаваме никакви подобрувачи на вкус или што било вештачко. Ограничувања во исхраната? Не грижи се, Рамен Експрес е дека слабиот, солени вулгарности што секој може да ужива .. Рамен изразуваат пилешко вкус Рамен глупак од готвач Ву, вегетаријански раменски тестенини, без MSG, халал, без јајца и млечни производи, 3 мл : солен вкус на пилешко без пилешко : 100% вегетаријански инстант тестенини со супер задоволувачки, здрав вкус. Ограничувања во исхраната? Нема проблем : вкусна инстант пилешка супа направена вегетаријанска, овластен халал. Без млечни производи и без јајца. Без нешта : Зачувајте ја оставата, чајната кујна со вкусна супа од непосредна употреба на пилешки тестенини без TBHQ, GMO или палмино масло. MSG бесплатен пилешко бујлон. Етички изработени : Нашиот рамен сад е локално произведен и се служи во чаша за рециклирање. Нема палмино масло или животински нуспроизводи што се користат во какви било производи. Земете креативни : Уживајте во вкусниот вкус на Ramen Express самостојно или издигнете ги вашите тестенини со пилешки рамен со вашите омилени свежи состојки како сецкани печурки и зелен кромид.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата