.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 640.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајн на потиштени детали. Carleen by Brinley Co. е стан на Мери Janeејн со мало затворање на тока и витка лента. Еден квадратен пети додава модерен допир, а кадифениот вегански велур го обликува изгледот. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата