.

.

Чудата за чудо чудо 500-УНИСЕНСКИ ДРУГИНГ КАРГО ПАНТ ПАНТ

Чудата за чудо чудо 500-УНИСЕНСКИ ДРУГИНГ КАРГО ПАНТ ПАНТ

DEN 2225.60

Количината на стоката
Това е достапна

Unisex unisex влечењето на панталони е дизајниран со специјално движење за движење, ткаенина со високи теми за да се модернизира вклопувањето и чувството на еден од најпопуларните стилови. Овој унисекс, пантолоните го елиминираат нерасчистувачкиот изглед на момчето на момчето и го редефинира со удобен, природен пораст и целосен половината на влечење. Идеално за групи, оваа оставата, остава професионална привлечност со непобедлива вредност. Unisex luctring cargo pant | 360 степени движење Флексибилно вклопување ткаенина | опуштено унисекс вклопување | природен пораст со целосен половината за влечење | Еден голем карго џеб со џеб за пенкало и џеб за мобилни телефони | Еден џеб за лепенки | Комунална јамка на карго -џеб | 65% Полиестер/35% памук активен Twill Unisex luctring Cargo Pant. 360 степени на движење на движење Флексибилно вклопување ткаенина. Опуштено унисекс одговара. Природен пораст со целосен половината на влечење. Еден голем карго џеб со џеб на пенкало и џеб за мобилен телефон. Должини на инсем : редовно 31 ", Petite 28,5", висок 33 ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата