.

.

Etonic G-Sok 2. чевли за голф без шилести

Etonic G-Sok 2. чевли за голф без шилести

DEN 416.00

Количината на стоката
Това е достапна

Кожа од микрофибер Горна гума од гума во боја на гума за ладење за зголемена гумена надворешна плоча со 84 влечни лаги1 година водоотпорна гаранција етонска мажи g-sok 2.0 чевли сива/црна големина 8,5 средна GS200 GB.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата