.

.

Midенски женски средно издигнување слаби фармерки

Midенски женски средно издигнување слаби фармерки

DEN 399.68

Количината на стоката
Това е достапна

Запознајте го вашиот нов тексас. Скините фармерки на Jordордаче се ласкави, удобни и достапни. Loveе ја сакате силуетата со среден пораст што не е премногу висока и не е премногу ниска, тоа е правилно и удобен тексас со допир на стрии за потег-со тоа што се вклопувате. Материјал : 64% памук/27% полиестер/7% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. одговара : слаби. Подигнување и инсејм : среден пораст; 29 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : истегнете тексас за дополнителна удобност; Детали за сенка. Слаби фармерки на жените од средниот пораст од Jordордаче.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата