.

.

Без граници мини фустан за вратот на јуниори, 2-пакет

Без граници мини фустан за вратот на јуниори, 2-пакет

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дво-Ррифик! Ова без граници Juniors Twofer Mini Coop Neck Fuest ќе го задржи вашиот стил кул и удобен со комбинирање на случајноста на кошулата и женственоста на фустанот. Оваа ставка доаѓа со еден црн обоен фустан за секојдневно носење и еден забавен облик на фустан по ваш избор да го зачините! Спарете го ова со вашите омилени патики или сандали за совршен летен изглед! Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 фустани. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Должина : должина над коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вратот на лажичка; кошула полите; Вкусна ткаенина; контрастни отпечатоци. Облека за вратот на јуниорите од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата