.

.

Еднаква напреден лосион за нега на кожата за обновување, Оз

Еднаква напреден лосион за нега на кожата за обновување, Оз

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Добијте итно олеснување за дополнителна сува или исцедена кожа со еднаков напреден лосион за нега на кожата за обновување. Комбинира три различни навлажнувачки состојки за да помогне во олеснување, хидрат и омекнување на сувата кожа. Оваа формула содржи глицерин, нафтен желе и други состојки кои привлекуваат и заклучуваат влага во кожата, така што не остава влажно или мрсно чувство зад себе. Користете го овој лосион без мирис по потреба во текот на денот за да ја задржите кожата добро хидрирана и на патот назад кон мазна и здрава. За специфични здравствени проблеми, консултирајте се со лекар. Еднаков лосион за нега на кожата е едноставен за нанесување и со 10 унци во шишето, има многу да продолжите да помагате во здравството на кожата за наредните денови. Користете секој ден по потреба за континуирано олеснување. Тоа не само што го оживува мазниот, буден изглед под, ја храни кожата за да помогне да се ослободи нејзината природна убавина во рамките на. Без разлика дали се на рацете, лактите или нозете, ова е еднакво на напредно лосион за нега на кожата за обновување ќе ја хидрира кожата брзо. Е изедначи на напредно лосион за нега на кожата за обновување : комбинира 3 различни навлажнувачки состојки за да помогне во олеснување, хидрат и омекнување на сувата кожа. Еднаков лосион за нега на кожата е хипоалергичен. Без мирис. Навлажнувач за чувствителна кожа. Ја храни кожата за да помогне во ослободување на нејзината природна убавина и здравје. Еднакво е еднакво на лосион за тело што е веднаш штом ќе се нанесе. Содржи навлажнувачки нафтен желе. Пакувано во погодно пластично шише од 10 fl Oz. Користете секој ден по потреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата