.

.

Правда мало девојче и голема девојка со средна патика, големини 13-6

Правда мало девојче и голема девојка со средна патика, големини 13-6

DEN 303.68

Количината на стоката
Това е достапна

Правдата е горда да го претстави овој трендовски и забавен високо врвен патика. Забава и мода во секој издржлив бод, оваа прекрасна патики за девојки е дизајнирана со неа на ум. Сигурно да ги свртите главите во училницата или низ градот, овој удобен и издржлив чевел ќе биде нејзината нова најдобра пријателка во ниеден момент! Удобно стапало. Чипка и оди!. Не-означување на надворешната страна. Увезени. Избришете чиста.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата