.

.

Бакуган стартер 3-пакет, дијамант змеј, фигури за колекционерско дејство, со векови и нагоре

Бакуган стартер 3-пакет, дијамант змеј, фигури за колекционерско дејство, со векови и нагоре

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Пакетот за стартер Бакуган има сè што ви треба за да се вклучите во акција! Додадете два епски Бакуган, еден моќен Бакуган Ултра, шест моќни бакукори и картички за колекционерски карактери и картички за способности (сите вклучени) во вашата колекција. Превртете го вашиот Бакуган над вклучените бакакори за да се појави отворена баку-акција, или изберете ја вашата Бакуган Ултра за уште подинамична трансформација на отворено скок! Можете дури и да додадете на вашиот сет за стартер и да соберете над 100 Сезона 1 Бакуган! Изградете ја вашата колекција, трговија со пријатели и битка! Доведете ја акцијата на ТВ-шоуто на Бакан Бит Планетата (сега на Нетфликс) во живот и вклучете се во акција со стартерот за борбени тепачи на Бакуган 3-пакет! Бакуган тепачка! 3 Трансформација на Бакуган : Започнете ја битката со пакетот за стартер Бакуган! Превртете го вашиот Бакуган за поп отворена трансформација! Превртете го вашиот Бакуган Ултра и ќе скокне отворено, соберејќи бакукор и ќе ја открие својата скриена моќ . Подгответе се за тепачка : Овој почетен пакет има сè што ви треба за да се тркалате од кутијата! Соочувајте се со вашите пријатели во акција на борбена борба!. Соберете, трговија, битка : Започнете ја вашата колекција Бакуган со трансформацијата на Бакуган, картички за карактери, бакукори и картички за способности вклучени во овој пакет. Трговија со пријатели или одете во битка!. Пакетот за стартер Бакуган е одличен подарок за деца на возраст од 6 и повеќе години. Влезете во Баку-акција со вашата сопствена колекционерска фигура, исто како и оние што се гледаат во ТВ-шоуто на Bacugan Battle Planet (сега на Netflix)!

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата