.

.

Главни деца Меламин Плоча, ABC на здравјето

Главни деца Меламин Плоча, ABC на здравјето

DEN 1299.20

Количината на стоката
Това е достапна

Проверете ги стилските и симпатичните мрежни деца 4 пакувања меламин плочи, повеќе отпечатоци. Овие симпатични тркалезни плочи ќе додадат допир на забава на секое време за оброк или закуска. Со повеќе забавни отпечатоци на располагање за вашето дете да може да го избере својот омилен! Достапни отпечатоци : пеперутка, виножито, ананас, слон, зап, временски услови, сонце и месечина. Направени од меламин, овие плочи се доволно издржливи за да издржат капки од мали раце. Овие тркалезни плочи можат да се користат на отворено или затворено и се направени од меламин без БПА. Исто така, тоа е машина за миење садови безбедно за лесно чистење. Главните плочи се со дијаметар од 9,50 инчи и високи 1-инчи, совршено големина за вашето дете. Мултипликација гнездо за лесно складирање и на овие плочи се карактеризираат со силиконски дно. Не можете да тргнете наопаку со овие разнобојни плочи за да го направите времето за оброк на вашето дете забавно и симпатично без да ја скршите банката. Можете да се мешате и да се совпаѓате со достапните координативни чаши, гушачи, чинии за житни култури, чинии за закуски и поделени плочи. Haveе ги имате сите што прашуваат каде ги добивте вашите симпатични садови за вечера и софтвер за пијалоци! Mainstays е ваш бренд за квалитетен изглед што ќе го сакате по прифатливи цени достапни само на. Главни деца 4 пакуваат меламин плоча, ABC на здравјето и забавно додавање во прибор за јадење за деца. Димензии : дијаметар од 9,5 инчи. БПА бесплатно. Дното на нелип. Координира со ABC на здравствени пијалоци, чинии, чинии и чинии за закуски. Содржина на материјал : Меламин. Идеално за затворено и на отворено. Инструкции за нега : Врвна машина за миење садови за миење садови,. Не микробранови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата