.

.

26 OD 5 8 ID 3 4 P државен архитектонски одделение ПВЦ прободен тавански медалјон, злато

26 OD 5 8 ID 3 4 P државен архитектонски одделение ПВЦ прободен тавански медалјон, злато

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна украс за вашиот дом. ПВЦ материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање на производ, додека сопствената рачна завршена метална текстура ви нуди софистицирана фокусна точка што ја барате. Димензии : 26 "OD X 16 5/8" ID X 3/4 "стр. Единствени и реални четкани метални завршувања. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот, како парче изјава за таванот, или како A. Wallиден мотив. Лесен, лесен за инсталирање и долготрајно. Достапни се современи, современи и елегантни опции.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата