.

.

Без граници машки панталони со џогер со двојки

Без граници машки панталони со џогер со двојки

DEN 448.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нема граници за машки џогерски панталони; Додадете ги овие влечење на пантолони со џогер во вашата гардероба! Направено во истегнување на ткаенината со двојка за дополнителна удобност со тенок вклопување. Се одликува со еластична половината со функционален кабел за цртање за удобност и прилагодливост и еластично дно по полите за изгледот на џогер. Има предниот и задниот густ за мобилност. Две џебови од предната страна, и два задниот џеб доволно големи за вашиот паричник или мобилен телефон! Овие панталони со џогер се достапни во разновидни големини и бои. Нема граници за машки џогерски панталони; Истегнете ја ткаенината со двојка за дополнителна удобност; Тенок вклоп; Faux лета; Еластична половината со кабел за цртање; Пред и грб густит; Два џебови од предната страна; Два задни џебови; Достапно во разновидни бои и големини; Машинско миење ладно со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, топло железо по потреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата